top of page

TENTO MULTIMEDIÁLNÍ WEB JE DOPLNĚK K NAŠEMU OFICIÁLNÍMU WEBU

FUNGUJE JAKO ROZCESTNÍK NA OBSAH NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A KANÁLŮ. SOUČASNĚ VÁM POSKYTNE ZÁKLADNÍ INFORMACE O ŠKOLE A TO FORMOU PŘEHLEDNÝCH MENU, NAPŘ. UČITELÉ, OBORY, KAPELY ATD..

KAŽDÁ SEKCE OBSAHUJE PŘÍMÉ ODKAZY NA VLASTNÍ YOUTUBE PLAYLISTY, SOUDCLOUD PLAYLISTY A FLICKR ALBA. MŮŽETE SI TAK SNADNO PUSTIT VIDEO A AUDIO PLAYLIST DEDIKOVANÝ KONKRÉTNÍMU OBORU, UČITELI NEBO KAPELE. TO SAMÉ PLATÍ PRO FOTOALBA. A TO VŠE ZDARMA PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO PROHLÍŽEČE NEBO APLIKACÍ PRO IOS A ANDROID.

OBSAH SÍTÍ A KANÁLŮ JE SESTAVENÝ Z VIDEO, AUDIO A FOTO MATERIÁLŮ POŘÍZENÝCH BĚHEM VEŘEJNÝCH KONCERTŮ A AKCÍ NAŠÍ ŠKOLY A VE ŠKOLNÍM STUDIU.

KAŽDÝ TÝDEN PUBLIKUJEME DVA PŘÍSPĚVKY. PONDĚLNÍ VIDEO ZÁZNAM Z NAŠICH AKCÍ A ČTVRTEČNÍ GRAFICKÝ PŘÍSPĚVEK PROPAGUJÍCÍ NAŠE AKCE NEBO OBSAH NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A KANÁLŮ.

JSME JEDNA Z PRVNÍCH ŠKOL, KTERÁ SE PREZENTUJE NA ČTYŘECH HLAVNÍCH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: FACEBOOKU, INSTAGRAMU, TWITTERU A TIKTOKU

ZVUKOVÉ NÁHRÁVKY DISTRIBUJEME V CO NEJLEPŠÍ ZVUKOVÉ KVALITĚ PŘES SLUŽBU SOUNDCLOUD A FOTOGRAFIE SDÍLÍME PŘES SLUŽBU FLICKRPRO DISTRIBUCI VIDEO NAHRÁVEK POUŽÍVÁME YOUTUBE.

CÍLEM JE POMÁHAT NAŠIM ŽÁKŮM S PREZENTACÍ A PROPAGACÍ A SOUČASNĚ JE MOTIVOVAT K LEPŠÍM VÝSLEDKŮM. ZÁROVEŇ SE TAKTO SNAŽÍME PREZENTOVAT NAŠI ŠKOLU.

BUDEME RÁDI, POKUĎ SE ROZHODNETE SLEDOVAT NAŠE KANÁLY NEBO NĚKTEROU Z NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍ. VAŠE ODBĚRY NÁM V BUDOUCNU MOHOU POMOCI K RYCHLEJŠÍ MODERNIZACI VYBAVENÍ.   

unnamed-5.jpg

KONCEPCE, PROPAGACE A MARKETING

bottom of page